Skip to main content

Kilka słów o nas

Czym się zajmujemy


Bogate doświadczenie, wiedza, umiejętności pracowników, najwyższa jakość wykonywanych realizacji to najważniejsze atuty naszej firmy. Firma Ryś i Grześ Brukarstwo od kilkunastu lat zajmuje się kompleksowym układaniem kostki brukowej na terenie województwa mazowieckiego.

Marzeniem każdego z nas jest piękny teren wokół własnego domu, jesteśmy firmą, która pozwala spełnić Państwa marzenia. Posiadamy niezbędne narzędzia pozwalające zrealizować każdą inwestycję, zarówno klienta indywidualnego jak i instytucji.

Pracę wykonujemy dokładnie, szybko i solidnie. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zdobyliśmy szerokie grono zadowolonych klientów. Nasze realizacje możecie Państwo zobaczyć w naszej galerii. Działamy kompleksowo dlatego pomożemy Państwu w doborze odpowiedniego projektu, doradzimy najlepsze rozwiązania oraz zamówimy i dostarczymy niezbędne materiały do wykonania projektu, dbając o najdrobniejsze detale.

Historia naszej działalności


Nasza firma powstała z połączenia wiedzy, pasji i naszego doświadczenia i działa na rynku nieprzerwalnie od 2012 roku. Początkowo zajmowaliśmy się zakładaniem ogrodów, odwodnieniami oraz czyszczeniem terenów zielonych, ale z biegiem czasu z potrzeby naszych klientów, w 2017 roku firma przekształciła się i zajęła układaniem kostki brukowej.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy nieprzerwalnie doskonalą swoje umiejętności na licznych kursach i szkoleniach. Codziennie stawimy przed nami nowe cele i wyzwania dążąc do perfekcji. Nasza praca to nie mus a przyjemność i radość tworzenia pięknych powierzchni.